O firmie

RIMEKS Oleje i Smary

Od wielu lat specjalizujemy się w obrocie produktami branży olejowej. Środki smarne do silników samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów, maszyn przemysłowych, oleje dla rolnictwa, leśnictwa i ogrodnictwa są głównym przedmiotem naszej działalności.

Wszystkie nasze oleje spełniają wymagania norm i specyfikacji konstruktorów pojazdów i maszyn, gwarantują doskonałe własności użytkowe oparte na wysokiej jakości olejów bazowych oraz odpowiednio dobranych komponentach i dodatkach uszlachetniających, co zapewnia bezpieczeństwo oraz właściwą pracę silników.

W zawiązku z nieustannie zmieniającymi się potrzebami klientów nasz asortyment jest ciągle rozszerzany. Zdajemy sobie sprawę, że rynek motoryzacyjny bardzo szybko się zmienia dlatego też staramy się monitorować rozwój tej branży, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów. Profesjonalizm, rzetelność, terminowość i rozsądne ceny to gwarancja zadowolenia każdego naszego klienta.

DLACZEGO MY?

ASORTYMENT

Oferujemy szeroką gamę olejów, smarów oraz płynów eksploatacyjnych, kosmetyków i chemii samochodowej.

RZETELNOŚĆ

Zapewniamy dobór środków smarnych do wszystkich pojazdów, maszyn i urządzeń, dobór zamienników produktów dotychczas stosowanych przez klientów.

TRANSPORT

Dysponujemy własnym taborem transportowym realizując dostawę towarów bezpośrednio do klientów.

Profesjonalna obsługa i perfekcyjna organizacja dostaw